FELIETONY - z przymrużeniem oka,  HOME ALONE blog POLECA

OSZCZĘDZAJ! – aplikacja MAM

Mamo, kup mi tę grę? – zwiesza na mnie błagalny wzrok Hanna. Ku jej zdziwieniu, odpowiadam twierdząco. Właśnie myślałam, że powinnaś ją mieć. Zbierałaś, więc ja teraz zapłacę, a ty mi oddasz pieniądze w domu ze swojej świnki skarbonki. Odpowiada ci to? – pytam stanowczo. Tak mamusiu. Dumna z siebie i córki wychodzę ze sklepu z nową grą. Widzisz kochanie jak fajnie jest sobie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Później możesz spełniać swoje małe marzenia. Tak, mamuś – mówi Hania i ciągnie mnie do piekarni. Miałaś kupić chleb mamo. Chodź, powiem ci który lubię najbardziej.  Wyszliśmy wszyscy z piekarni z razowym chlebkiem, który i ja lubię najbardziej, oraz dwiema wielkimi bułami, których zażyczyły sobie dzieciaki. Po powrocie do domu, dzieci rozebrały się i zaczęły otwierać nową grę. W pewnym momencie Hania pyta – ile to jest dziewiętnaście złotych plus jeden złotych i dwadzieścia groszy? Czemu pytasz kochanie? – odpowiadam zdziwiona. Mówiłaś, że jak nam coś kupujesz, to mamy ci oddać, więc muszę doliczyć do gry jeszcze bułkę z piekarni.

 

Poprzez ten krótki tekst, chciałam wprowadzić Was w temat niezłej metody oszczędzania. Natknęłam się ostatnio na bardzo fajny sposób zbierania pieniędzyna na rachunki podstawowe. Jest to strona https://www.jamam.pl , możesz znaleźć rownież aplikację telefoniczną pod nazwą MAM. Genialny w swojej prostocie. Kiedy planujesz zrobic zakupy w sklepie, ktory jest partnerem MAM, zrób to poprzez właśnie tę aplikację.

Myślę, że właśnie teraz, w okresie przedświątecznym, może być to dla Was sposób na zaoszczędzenie kilku groszy. Sprawdźcie to koniecznie. Osobiście skorzystałam w sklepie Smyk i kupiłam prezenty świąteczne. Środki z aplikacji już wpłynęły na moje konto MAM.

Ja już korzystam. Polecam.

 

Jak działa MAM?

Robisz zakupy

Robisz zwykłe zakupy w sklepach lub rezerwujesz noclegi w serwisach dostępnych w MAM – online lub stacjonarnie.

Złotówki wracają

Po każdym zakupie część złotówek wraca na Twoje Konto w MAM.

Obniżasz rachunki

Opłacasz swoje rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję Złotówkami MAM naliczonymi za Twoje zakup.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.