HOME ALONE blog POLECA

NIE dla plastiku i kiczu. Prezenty na DZIEŃ DZIECKA.

Już teraz zastanawiacie się nad prezentem dla najmłodszych członków rodziny?

Za sklepowymi witrynami widzicie wciąż te same, plastikowe zabawki? Specjalnie dla WAS wybrałam trzy propozycje prezentów, niestandardowych, ale jakże pięknych.

Wszystkie prezenty robione są przez pełnoetatowe mamy. Warto wspierać właśnie takie projekty, które oprócz tego, że są niespotykane i jedyne w swoim rodzaju, to jeszcze tworzone są z pasją i miłością do najmłodszych.


NAJMŁODSI

JAMAMFIA  

Tworzy prawdziwe perełki szyciowe. Książczeki sensoryczne, które rozwijają wyobraźnię maluchów. Uczą widzenia przestrzennego. Rozwijają jego motorykę. Nie ma lepszego prezentu dla najmłodszych. Serdecznie polecam. Sama jestem zachwycona.

https://www.facebook.com/sensoryczneinspiracje

 


TROSZECZKĘ STARSi  

KASIA

Kasia to mistrzyni szydełkowania. Tworzy niepowtarzalne – przepiękne zabawki. Te małe dzieła sztuki ucieszą każde dziecko.  Myślę, że taka zabawka stanie się kandydatem na najlepszego przyjaciela dla każdego malucha.

https://www.facebook.com/korniluczka

NAJSTARSi 

HANDMADE BY NUTA

Handmade by Nuta szyje prawdziwe cuda. Spod jej maszyny wychodzą nie tylko przepiękne plecaki, torby,  czy ciuchy dla starszych dzieci, ale i kołderki dla młodszych, a nawet kartki  i pudełka okolicznościowe. Każda praca jest wykonana z wielkim smakiem i ogromną dbałością o szczegóły.

https://www.facebook.com/handmadebyNuta/


UWAGA!!!

Ważną informacją jest to, że dziewczyny wykonują  swoje cudeńka na zamówienie. W celu zakupu, konieczny jest kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.